sadsad x
asdasd
Çocukların Kişisel Gelişimleri İçin - Beni Herkes Sever Aktiviteli Değerler Eğitimi Serisi - 10 Kitap

Çocukların Kişisel Gelişimleri İçin - Beni Herkes Sever Aktiviteli Değerler Eğitimi Serisi - 10 Kitap

28 Haziran 2021

Beni Herkes Sever Aktiviteli Değerler Eğitimi Serisi çocukların okul öncesi dönemde sosyal ve duygusal gelişimlerine destek olması için düşünülerek hazırlanmış bir aktivite eğitim setidir.

Set içerisinde ki her bir kitapta çocukların gelişimine uygun olarak onları sosyal hayata hazırlamak için farklı kurallar ve duygular açıklanmıştır.

Eğitim seti, çocukların eğlenerek öğrenebilmeleri için fabl tarzında hazırlanmış ve duygusal iletişim kurabilecek oldukları bir karakter tarafından o kitaptaki kavram anlatılmış daha sonra o kavram karakter üzerinden hikayeleştirilmiştir.

Kitabın bu şekilde hazırlanmasıyla çocuğun o kavram hakkında bilgi sahibi olması amaçlanıyor. Daha sonra, kitabın ilerleyen kısımlarında çocuk hikayeyi okuduğunda kitabın vermek istediği mesajı net olarak kavramış oluyor.

Çocukların kişiliklerinin oluşmasında önemli olan erken çocukluk eğitimine uygun yararlı bilgiler içeren bu set, çocukların kişisel gelişimlerinin oluşması için bir rehber niteliğindedir.

Beni Herkes Sever Çünkü Ben Saygılıyım….

Bu eğitim seti aslında hem çocuklara uygun değerler eğitimini hem de onlar için olumlu telkinler içermekte. Çocukların zihinlerinde yer edinen o olumlu bilgilerin tersini sosyal yaşamlarında tecrübe ettiklerinde bu kitaptan öğrendikleri bilgilerle oluşan olumsuz durum karşısında olması gereken doğru davranış sergileyebileceklerdir.

Bu set çocuklar için çok güzel hazırlanmış sosyal ilişkilerini düzenleyecek harika bir eğitim setidir. Kişisel gelişimlerine destek olacak bu sete linkten ulaşabilir ve sipariş verebilirsiniz.

Çocuk gelişimi için faydalı daha fazla kitaba ulaşmak için www.kitapci.com.tr internet adresimizi ziyaret ediniz.

Sosyal Medyada Paylaş
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.