sadsad x
asdasd
 • Ürün Özellikleri
 • TESLİMAT VE İADE KOŞULLARI
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • * Çılgın Kızlar Takımı - Mutlu Başlangıçlar

  Girdikleri her yeri birbirine katan çılgın kızlar takımının lideri Marla’nın hayatı, okula yeni gelen Andy ile kesişince tepe taklak oldu.

  Katıldıkları bir konserde yaşanan gizemli dakikalar ve arka arkaya gelen tuhaf tesadüfler, onları bir araya getirdi. Yılsonunda gösteri merkezinde sergilenecek olan tiyatro oyununun bir parçasıydılar. Bu olay, tüm sırları ortaya çıkaracak, herkesi birbirine düşürecekti.
  Andy’nin abisiyle yaşadığı sorunlar, takımın en çalışkan kızı olan Beatriz’in kıskançlığı, Lauren’ın çevirdiği esrarengiz olaylar, onlara hayatlarının en zor ve keyifli anlarını yaşatacaktı.

  Okulda geçen heyecanlı zamanlar, gizli bir sığınakta yaşanan korku ve panik anları onları bekliyordu. Arkadaşlarıyla birlikte eğlenceli ve yeni maceralar yaşayan Marla, bu düğümü çözüp mutlu başlangıçlara adım atacaktı. Dostluklarının sınandığı zamanlardan geçen bu üç tatlı kız, arkadaşlıklarının her şeyden daha önemli olduğunu öğrenecekti.

  * Çılgın Kızlar Takımı - Tatlı Dostluklar

  Yaz tatilinde İspanya’ya giden Marla’nın dönüşte valiziyle beraber sürprizlerle dolu birini hayatına getirmesiyle başlıyordu her şey.

  Beatriz’in bir gazetede başladığı stajda tanıştığı çocuk, Lauren’ın tatil için gittikleri yerde yaşadıkları ve Marla’nın doğum günü partisinde yaşanan olaylar, onlara heyecanlı dakikalar yaşatacaktı. Üçünün de yaşamına sihirli bir değnek değecekti.

  Değerli bir eşyanın kaybolması, kötü bir olay gibi gözükse de aslında onlara kattığı tatlı dostluğa şahit olacaksınız.

  Çılgın Kızlar Takımı, kaybetmeyi ve zor da olsa onlara mutsuzluk veren kişilerden vazgeçmeyi öğreneceklerdi. Yolda, yanlış insanlar tanımış olsalar da doğru tercihler yapmanın hayatta ne kadar önemli olduğunu bir kez daha anlayacaklardı

  * Çılgın Kızlar Takımı - Sürpriz Karşılaşmalar

  İtalya'nın bir yatılı okulunda başlayan macera, kendi okulunu temsil edecekleri Liseler Arası Müzik Yarışması ile devam ediyordu. Karşılarındaki dişli rakip, Çılgın Kızlar Takımı'nı seçmelerde zorlayacak gibiydi!

  Dostlukları, birbirlerine olan güvenleri sınanırken büyük rekabetin yaşandığı bu yarışmaya katılmak için karşı takıma küçük ve eğlenceli oyunlar oynayacaklardı.

  Ekibin lideri Marla, işi kapmak için mücadele eden Beatriz ve güzelliğiyle dikkat çeken Lauren, kimseye benzemeyen kurnaz, akıllı ve cesur birinin aklıyla baş etmek zorunda kalacaklardı bu kez.

  Üç tatlı kız, eşitliğin ve adaletin varlığına inanıyorlardı. İnsanı güzel sürprizlerle karşılaştırırdı yapılan iyilikler. Ailenin önemini anlayacaklar, dostluklarının en değerli şey olduğunu yaşadıkları olaylardan öğreneceklerdi.

  Yazar:Jessica Sanders
  Basım Tarihi:2021
  Barkod:9786052088685
  Kağıt Cinsi:2. Hamur
  Sayfa Sayısı:647
  Kapak / Ambalaj:İnce Karton Kapak
  Genişlik:13
  Yükseklik:19
Kategoride Çok Satılan Ürünler
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.