sadsad x
asdasd
 • Ürün Özellikleri
 • TESLİMAT VE İADE KOŞULLARI
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Bu set okumayı hızlandırmakla kalmayacak, ilk gruptan itibaren öğrencilerimizin okuduğunu anlamasını da sağlayacak.

  "Hece Temelli Hızlı Okuma" kitabı sesleri tanıyan, birleştirebilen ama okuma süresi yavaş olan öğrencilerin okuma hızlarını artıracak. Öncesinde metin içinde yer alan hece ve sözcüklerin kafiyeli biçimde sıralandığı sayfayı okuyan öğrenci hemen yan sayfada bu hece ve sözcüklerden oluşan metni seri ve akıcı biçimde okuyabilecek. Kitabımızın içinde göz kaslarının gelişimini sağlayacak etkinliler yer almakta. Kitaptaki metinler aynı sayfada hem renkli heceler ile hem de siyah font ile yazılarak planlandı. 

  "Akışkan Sözcükler ile Hızlı Okuma" kitabı birbirinin devamı niteliğindeki kafiyeli sözcüklerin yardımı ile okuma hızını artıracak. Karesel metinlerin yer aldığı bu kitabımızda metin ile ilgili okuma anlama soruları ile de hızlı okumanın yanı sıra okuduğunu anlamada sağlanmış olacak.

  "Karesel Metinler ile Hızlı Okuyorum" kitabı ise yine ses gruplarına göre planlandı. İlk gruptan itibaren okuma anlama metinlerinin bulunduğu kitapta aynı zamanda dikteyi de sağlayan okuma metinleri bulunmakta. Metinler ilk gruplarda renkli hece, sonraki gruplarda renkli sözcük ve siyah font şeklide devam eden bir planlama ile hazırlandı. Set içinde yer alan tüm metinler görseller ile desteklendi. Özetle ciddi bir çalışmanın ürünü olan bu seri sınıflarda öğretmenlerimizin, evlerde velilerimizin ihtiyacını karşılamış olacak.

  Yazar:Özgür Eşiyok, Giray Karagün
  Basım Tarihi:2021
  Barkod:9786052088449
  Kağıt Cinsi:1. Hamur
  Sayfa Sayısı:240
  Kapak / Ambalaj:İnce Karton Kapak
  Genişlik:19
  Yükseklik:27
Kategoride Çok Satılan Ürünler
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.