sadsad x
asdasd
Meraklı ve Araştırmacı Çocuklar İçin - İlk Kütüphanem Seti - 5 Kitap

Meraklı ve Araştırmacı Çocuklar İçin - İlk Kütüphanem Seti - 5 Kitap

03 Haziran 2021

Merhaba,

5 kitaptan oluşan ilk kütüphanem seti araştırmayı ve keşfetmeyi seven okul çağı çocukları için temel bilim yönünden oldukça faydalı bilgiler içeren bir settir.

Erken çocukluk döneminde çocuklar yaşam, çevre, canlılar, duyular, hava, su, uzay gibi konular üzerine meraklıdırlar.

Çocuğun merak ettiği konular araştırılmalı, merakı giderilmeye çalışılmalı ve bu yönde teşvik edilmelidir. Çünkü bu dönemde çocuklar artık dünyayı tanımaya ve öğrenmeye hazırdırlar. Ayrıca bilim eğitimi çocukların ileriki dönemleri için de olumlu etkiler yaratmaktadır.

Bu set, çocuklara merak ettikleri çeşitli konular üzerine yeni bilgiler öğrenme fırsatı sunarak kendi ilgi alanlarını belirlemelerine de yardımcı oluyor.

Çocukların kendi ilgi alanlarını belirlemede rol oynayan bu eğitici kitap seti içerisinde, Dinozorlar, İcatlar, Mavi Dünya, Vücudumuz, Hayvanlar ve Bitkiler kitapları bulunmaktadır.

Set içerisindeki her bir kitap içerdiği bilgiler sayesinde çocuğun hem okuldaki ders konularına kaynak olacak hem de genel kültür bilgilerini geliştirecek niteliktedir.

Hani her kütüphanede olması gereken kitaplar vardır ya işte bu set o kitaplardan. İster çocuk ister yetişkin olsun her yaş grubunun bilim konulu genel kültürlerini geliştirerek ilginç bilgiler edinebilecek oldukları bir settir.

İlk kütüphanem set içeriğine ve çocuklarınızın keyifle okuyabilecek oldukları farklı kitaplara göz atmak için çocuk kitapları kategorimizi ziyaret edebilir ve okul çağı çocuklarının gelişim özelliklerine uygun çeşitli kitaplara internet sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.