sadsad x
asdasd
Okul Öncesi Çocuklar İçin Kitap Önerisi

Okul Öncesi Çocuklar İçin Kitap Önerisi

14 Nisan 2021

Merhaba, 

Kitapçı blog olarak çocuklar için kitap önerisinde bulunduğumuz, Okul Öncesi & Etkinlik ve Aktivite Kitapları bölümünde yer alan muhteşem bir kitap setinden bahsedeceğiz.

Özellikle son dönemde ebeveynlerin, eğitimcilerin ve uzman kişilerin çocukların dikkat ve zeka gelişim sürecinde önemli bir materyal olduğunu belirttikleri “365 Dikkat ve Zeka Güçlendirici Etkinlikler Seti 8 Kitap 3-6 Yaş Çocuklar İçin” seti önerimizdir.

Çağımızdaki teknolojik gelişimlerin etkisiyle küçük büyük herkes kolaylıkla teknolojik yaşamın içinde bulunmakta. Özellikle çocuklar teknolojiye bağlı olarak büyümektedir. Bu durum bizlere onların zeka gelişimlerinin daha hızlı oluştuğunu gösteriyor. Bu nedenle 3 yaş üstü çocuklarda zeka gelişimi konusu ebeveyneler için büyük bir önem kazanmakta.

3-6 yaş dönemi çocuğun kişiliğinin ve zeka gelişiminin oluşması anlamında önemli bir yaş dilimidir. Bu dönemdeki öğrenme ve kavrama süreçleri çocuğun zeka gelişimine önemli katkı sağlayıcılardandır.

Bu yazımızın çocuğu için doğru kitap arayışında bulunan ebeveynlerin kitabevlerinde ve internet sitelerinde sıkça karşılaştıkları farklı fiyatlar ve tarzlarda çeşitlenmiş kitaplar arasından seçim yapabilmeleri ve “çocuğumun zeka gelişimi için hangi kitabı almalıyım” sorularına doğru cevap olacağını düşünüyoruz.


365 Dikkat ve Zeka Güçlendirici Etkinlikler Seti 8 Kitap 3-6 Yaş Çocuklar İçin çocukların görsel algısını geliştirmek için her bir kitap 8 farklı renkte tasarlanmıştır.

Tamamen çocukların ilgisini çekebilmek için eğlenceli ve öğretici etkinlikler içeren bu set, çocukların öğrenirken eğlenmelerine yardımcı olmakta aynı zamanda zeka gelişimine katkı sağlamaktadır.

Çocuklarda zeka nasıl geliştirilir sorusunun yanıtını arayan ebeveynlere 3 yaş üstü çocuklar için dikkat ve zeka geliştirme kitabımızı incelemelerini tavsiye ediyoruz.

Bu kitap ve daha fazla zeka gelişim kitabı www.kitapci.com.tr adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.